Readytalk (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Title
is: Titill

en: Type
is: Gerð

en: Edit
is: Breyta

en: Date
is: Dagsetning

en: Reset
is: Endursetja

en: Name
is: Nafn

en: Save
is: Vista

en: Node
is: Nóða

en: Active
is: Virkt

en: General
is: Almennt

en: About
is: Um
