Readytalk (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Type
ja: タイプ

en: Edit
ja: 編集

en: Date
ja: 日付

en: Reset
ja: リセット

en: Name
ja: 名前

en: Save
ja: 保存

en: Node
ja: ノード

en: Active
ja: アクティブ

en: Start Date
ja: 開始日

en: General
ja: 全般

en: About
ja: アバウト
