Readytalk (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Type
jv: Tipe

en: Edit
jv: Sunting

en: Date
jv: Tanggal

en: Reset
jv: Baléknā

en: Name
jv: Jeneng

en: Save
jv: Simpen

en: Active
jv: Aktif

en: General
jv: Umum

en: About
jv: Ngenani
