Readytalk (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Type
kk: Тип

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: Reset
kk: Ысыру

en: Name
kk: Аты

en: Save
kk: Сақтау

en: Node
kk: Түйін

en: Active
kk: Белсенді

en: General
kk: Басты
