Readytalk (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Active
km: សកម្ម

en: General
km: ទូទៅ​

en: Info
km: ព័ត៌មាន

en: About
km: អំពី
