Readytalk (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Active
kn: ಸಕ್ರಿಯ

en: Start Date
kn: ಆರಂಭ ದಿನಾಂಕ

en: General
kn: ಜನರಲ್

en: Info
kn: ಮಾಹಿತಿ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Meeting ID
kn: ಸಭೆಯ ಐಡಿ
