Readytalk (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Type
ku: جۆر

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Name
ku: ناو

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Node
ku: گرێ

en: Active
ku: چالاکە

en: General
ku: گشتی

en: Info
ku: زانیاری

en: About
ku: دەربارە
