Readytalk (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Type
lt: Tipas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: Node
lt: Mazgas

en: Active
lt: Aktyvus

en: Start Date
lt: Pradžios data

en: General
lt: Bendras

en: Info
lt: Informacija

en: About
lt: Apie
