Readytalk (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Type
mn: Төрөл

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: Node
mn: Зангилаа

en: Active
mn: Идэвхтэй
