Readytalk (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Type
mr: प्रकार

en: Edit
mr: संपादन

en: Date
mr: दिनांक

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Name
mr: नाव

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Node
mr: शाखा

en: Active
mr: सक्रिय

en: Start Date
mr: सुरुवातीचा दिनांक

en: General
mr: साधारण
