Readytalk (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Name
my: အမည်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Info
my: အချက်အလက်

en: About
my: အကြောင်း
