Readytalk (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Edit
nl: Bewerken

en: Date
nl: Datum

en: Name
nl: Naam

en: Save
nl: Opslaan

en: Active
nl: Actief

en: Start Date
nl: Begindatum

en: General
nl: Algemeen

en: Instructions
nl: Instructies

en: About
nl: Over

en: Is active
nl: Is actief
