Readytalk (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Edit
nn: Rediger

en: Date
nn: Dato

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Name
nn: Namn

en: Save
nn: Lagre

en: Active
nn: Aktiv

en: Start Date
nn: Startdato

en: Info
nn: Informasjon
