Readytalk (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Type
os: Тип

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Date
os: Датæ

en: Reset
os: Раздæрау

en: Name
os: Ном

en: Save
os: Ныффысс
