Readytalk (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Type
pl: Typ

en: Edit
pl: Edytuj

en: Date
pl: Data

en: Reset
pl: Resetuj

en: Name
pl: Nazwa

en: Save
pl: Zapisz

en: Node
pl: Węzeł

en: Active
pl: Aktywne

en: Start Date
pl: Data początkowa

en: General
pl: Ogólne

en: Instructions
pl: Instrukcje

en: Info
pl: Informacja

en: About
pl: O stronie

en: Is active
pl: Aktywny

en: Send Confirmation Email
pl: Wyślij email z potwierdzeniem
