Readytalk (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Type
fa: نوع

en: Edit
fa: تدوین

en: Date
fa: تاریخ

en: Reset
fa: اعاده

en: Name
fa: نام

en: Save
fa: ذخیره

en: Node
fa: محتوا

en: Active
fa: فعال

en: General
fa: عمومی

en: Info
fa: اطلاعات

en: About
fa: درباره
