Readytalk (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Type
ps: بڼه

en: Edit
ps: سمون

en: Date
ps: نيټه

en: Name
ps: نوم

en: Active
ps: فعال

en: General
ps: ټوليز

en: Info
ps: مالومات

en: About
ps: په اړه
