Readytalk (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Title
pt: Título

en: Type
pt: Tipo

en: Edit
pt: Editar

en: Date
pt: Data

en: Reset
pt: Reiniciar

en: Name
pt: Nome

en: Save
pt: Guardar

en: Active
pt: Ativo

en: Start Date
pt: Data de Início

en: General
pt: Geral

en: Instructions
pt: Instruções de preparação

en: Info
pt: Informações

en: About
pt: Sobre

en: Edit Settings
pt: Editar configurações
