Readytalk (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Type
ro: Tip

en: Edit
ro: Editați

en: Date
ro: Data

en: Reset
ro: Resetează

en: Name
ro: Nume

en: Save
ro: Salvare

en: Node
ro: Nod

en: Active
ro: Activ

en: Instructions
ro: Instructiuni

en: Info
ro: Informație

en: About
ro: Despre
