Readytalk (7.x-1.0) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Type
se: Šládja

en: Edit
se: Rievdat

en: Date
se: Dáhton

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke

en: About
se: Birra
