Readytalk (7.x-1.0) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Type
si: වර්ගය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Date
si: දිනය

en: Name
si: නම
