Readytalk (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Type
sk: Typ

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: Name
sk: Názov

en: Save
sk: Uložiť

en: Node
sk: Uzol

en: Active
sk: Aktívny

en: Start Date
sk: Dátum začatia

en: General
sk: Všeobecné

en: Instructions
sk: Inštrukcie

en: About
sk: Informácie o
