Readytalk (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Type
sl: Tip

en: Edit
sl: Uredi

en: Date
sl: Datum

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Name
sl: Ime

en: Save
sl: Shrani

en: Node
sl: Vozlišče

en: Active
sl: Aktiven

en: General
sl: Splošno

en: Info
sl: Podatki

en: About
sl: O modulu
