Readytalk (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Type
sq: Lloji

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Date
sq: Data

en: Reset
sq: Rifillo

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: Node
sq: Nyjë

en: Active
sq: Aktiv

en: About
sq: Informacione
