Readytalk (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Type
sv: Typ

en: Edit
sv: Redigera

en: Date
sv: Datum

en: Reset
sv: Återställ

en: Name
sv: Namn

en: Save
sv: Spara

en: Node
sv: Nod

en: Active
sv: Aktiv

en: Start Date
sv: Startdatum

en: General
sv: Allmän

en: Instructions
sv: Instruktioner

en: Info
sv: Information

en: About
sv: Om
