Readytalk (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Type
ta: வகை

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Date
ta: திகதி

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Name
ta: பெயர்

en: Node
ta: கணு

en: Active
ta: இயங்கும்
