Readytalk (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Type
ta: வகை

en: Edit
ta: மாற்று

en: Date
ta: தேதி

en: Reset
ta: மீளமை

en: Name
ta: பெயர்

en: Save
ta: சேமி

en: Node
ta: கணு

en: Active
ta: நடைமுறையிலுள்ளது

en: General
ta: பொது

en: Info
ta: தகவல்

en: About
ta: பற்றி
