Readytalk (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Type
te: రకం

en: Edit
te: మార్చు

en: Date
te: తేదీ

en: Name
te: పేరు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: General
te: సాధారణ

en: Instructions
te: సూచనలు

en: Info
te: సమాచారం

en: About
te: గురించి
