Readytalk (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Type
tr: Tip

en: Edit
tr: Düzenle

en: Date
tr: Tarih

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Name
tr: İsim

en: Save
tr: Kaydet

en: Node
tr: Düğüm

en: Active
tr: Etkin

en: Start Date
tr: Başlangıç Tarihi

en: General
tr: Genel

en: Info
tr: Bilgi

en: About
tr: Hakkında
