Readytalk (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Type
ug: تىپى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Name
ug: ئىسىم

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: About
ug: ھەققىدە
