Readytalk (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Type
az: Növ

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: Node
az: Material

en: Active
az: Aktiv

en: General
az: Əsas

en: Info
az: Məlumat

en: About
az: Haqqında
