Readytalk (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Type
bo: རིགས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Name
bo: མིང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Info
bo: ཆ་འཕྲིན

en: About
bo: གསལ་བཤད
