Readytalk (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Title
es: Título

en: Type
es: Tipo

en: Edit
es: Editar

en: Date
es: Fecha

en: Reset
es: Restablecer

en: Name
es: Nombre

en: Save
es: Guardar

en: Node
es: Nodo

en: Active
es: Activo

en: Start Date
es: Fecha inicial

en: Instructions
es: Instrucciones

en: About
es: Acerca de

en: Is active
es: Está activo
