Readytalk (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Type
fi: Tyyppi

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Reset
fi: Palauta

en: Name
fi: Nimi

en: Save
fi: Tallenna

en: Active
fi: Voimassa

en: Start Date
fi: Alkamispäivä

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Instructions
fi: Ohjeet

en: Info
fi: Tieto

en: About
fi: Tietoja

en: Is active
fi: Aktiivinen
