Readytalk (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Type
hu: Típus

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Date
hu: Dátum

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Name
hu: Név

en: Save
hu: Mentés

en: Node
hu: Tartalom

en: Active
hu: Aktív

en: Start Date
hu: Kezdődátum

en: General
hu: Általános

en: Instructions
hu: Használati utasítás

en: Info
hu: Infó

en: About
hu: Leírás

en: Is active
hu: Aktív
