Readytalk (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Type
hy: Տեսակ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Name
hy: Անուն

en: Save
hy: Պահպանել

en: Node
hy: Նոդ

en: Active
hy: Ակտիվ

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Info
hy: Ինֆո
