Readytalk (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Title
id: Judul

en: Type
id: Jenis

en: Date
id: Tanggal

en: Name
id: Nama

en: Save
id: Simpan

en: Active
id: Aktif

en: Start Date
id: Tanggal Mulai

en: General
id: Umum

en: About
id: Tentang
