Readytalk (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Type
it: Tipo

en: Edit
it: Modifica

en: Date
it: Data

en: Reset
it: Ripristina

en: Name
it: Nome

en: Save
it: Salva

en: Node
it: Nodo

en: Active
it: Attivo

en: Start Date
it: Data di Inizio

en: General
it: Generale

en: Info
it: Informazioni

en: About
it: Informazioni
