Readytalk (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Type
ka: ტიპი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Date
ka: თარიღი

en: Name
ka: სახელი

en: Active
ka: აქტიური

en: General
ka: ზოგადი

en: Info
ka: ინფო
