Readytalk (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Type
lv: Veids

en: Edit
lv: Labot

en: Date
lv: Datums

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Name
lv: Nosaukums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Node
lv: Mezgls

en: Active
lv: Aktīvs

en: Start Date
lv: Sākuma datums

en: General
lv: Galvenie

en: About
lv: Par
