Readytalk (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Type
ne: प्रकार

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Node
ne: नोड

en: Active
ne: सक्रिय

en: Info
ne: जानकारी

en: About
ne: बारेमा
