Readytalk (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Type
oc: Tipe

en: Edit
oc: Modificar

en: Date
oc: Data

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Name
oc: Nom

en: Save
oc: Enregistrar

en: Node
oc: Nosèl

en: Active
oc: Actiu

en: Instructions
oc: Instruccions

en: About
oc: A prepaus

en: Access Code
oc: Còdi d'accès
