Readytalk (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Type
ru: Тип

en: Edit
ru: Редактировать

en: Date
ru: Дата

en: Reset
ru: Сбросить

en: Name
ru: Название

en: Save
ru: Сохранить

en: Node
ru: Материал

en: Active
ru: Активно

en: Start Date
ru: Дата начала

en: General
ru: Общий

en: Instructions
ru: Инструкции

en: Info
ru: Инфо

en: About
ru: Информация

en: Is active
ru: Активна
