Readytalk (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Type
sr: Tип

en: Edit
sr: Измени

en: Date
sr: Датум

en: Name
sr: Име

en: Save
sr: Сачувај
