Readytalk (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Type
th: ประเภท

en: Edit
th: แก้ไข

en: Date
th: วันที่

en: Save
th: บันทึก

en: Start Date
th: วันที่เริ่มต้น

en: General
th: ทั่วไป

en: Info
th: ข้อมูล

en: About
th: เกี่ยวกับ
