Readytalk (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Type
uk: Тип

en: Edit
uk: Редагувати

en: Date
uk: Дата

en: Reset
uk: Скинути

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Save
uk: Зберегти

en: Node
uk: Матеріал

en: Active
uk: Активно

en: Start Date
uk: Дата початку

en: General
uk: Загальне

en: Instructions
uk: Вказівки

en: Info
uk: Інформація

en: About
uk: Про модуль

en: Edit Settings
uk: Редагувати налаштування
