Readytalk (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Type
ur: قِسم

en: Edit
ur: تدوین

en: Date
ur: تاریخ

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Name
ur: نام

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Node
ur: نوڈ

en: Active
ur: فعال
