Realms (7.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Cancel
az: Ləğv et

en: edit
az: redaktə et
