Realms (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Content
be: Змесціва

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Administration
be: Кіраванне

en: view
be: глядзець

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Link
be: Спасылка

en: edit
be: рэдагаваць

en: Label
be: Подпіс

en: Text to display
be: Паказваць тэкст
