Realms (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Home
ca: Inici

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Content
ca: Contingut

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Administration
ca: Administració

en: view
ca: mostra

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Link
ca: Enllaç

en: edit
ca: edita

en: Label
ca: Etiqueta

en: Realm
ca: Paradigma

en: Text to display
ca: Text a mostrar

en: Edit Link
ca: Edita l'enllaç

en: Operations links
ca: Enllaços d'operacions
